BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Spor Hizmetleri Müdürlüğü

 

 

 

More Website Templates @ TemplateMonster.com. April 02, 2012!

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

·         Spor Bursundan Nasıl Yaralanabilirim?

Başkent Üniversitesi Burs Yönergesi

  

·         Tesislerden Nasıl Faydalanabilirim? 

Spor Hizmetleri Müdürlüğü Tesisleri tüm üniversite öğrenci ve personeline açıktır. Öğrenci veya personel kimliğiniz ile spor tesislerini kullanabilirsiniz.

 

·         Kondisyon Salonu Ücretlimi?

Ücretli değil. Öğrenci veya personel kimliğiniz ile gelerek kondisyon salonunu kullanabilirsiniz.

 

·         Kondisyon Salonundan Nasıl Faydalanabilirim?

Kondisyon Salonumuzdan, hafta içi ve hafta sonu öğrenci ve personel kimliğinizle giriş yaparak faydalanabilirsiniz.  İstek doğrultusunda spor uzmanları tarafından kişiye özel programlar hazırlanmaktadır. Program almak için bir gün öncesinden Spor Salonuna gelerek veya telefonla randevu almanız gerekmektedir.

 

·         Tesislerden Kimler Faydalanabilir?

Tesislerden tüm üniversite personeli, öğrencileri ve mezunları Başkent Üniversitesi kimlik kartları ile faydalanabilirler. Ayrıca 1. derece personel yakınları, personel yakını kimliği çıkartılması şartı ile tesislerden faydalanabilirler.

 

·         Kurslara Nasıl Kayıt Olabilirim?

Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslarımızın ilan edildiği tarihten itibaren 2 haftalık kayıt süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde tercih edilen kursun ücretini kampus içerisinde bulunan Denizbank şubesine yatırıp dekontlarını Spor Salonu’na getirerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

 

·         Kurslara Kimler Katılabilir?

Kurslarımız tüm üniversite öğrencileri ve personeline açıktır.

 

·         Okul Takımlarına Nasıl Katılabilirim?

Her sene dönem başında okul takım seçmeleri yapılmaktadır. Seçme tarihlerini okul panolarına asılan afişlerden, maillerinizden ve web sitesinden takip edebilirsiniz.